Психологи/Коучі
КОМАНДА
Психолог, психотерапевт, досвід роботи 4 роки. Працює з дорослими та підлітками. Допомагає розібратись зі складними темами та емоційними переживаннями.
Психолог, психотерапевт, досвід роботи 10 років. Працює зі станами тривог, відчаю, переживанням криз. Допомагає з почуттям сорому та провини, пошуком себе, особистісним розвитком.
Психолог, психотерапевт, досвід роботи 15 років. Працює з кризовими та невротичними станами, депресіями, внутрішніми конфліктами, тривожними розладами, панічними атаками.
Коуч ICF, досвід роботи 6 років. Працює з налагодженням комунікації, внутрішніми конфліктами, делегуванням, вигоранням, багатозадачністю та досягненням амбітних цілей.
Психолог, досвід роботи 4 роки. Працює з дорослими. Допомогає подолати страхи та тривоги, налагодити стосунки в парах, розв'язати проблеми батьків та дітей, підвищити самооцінку.
Психолог, досвід роботи 6 років. Працює з міжособистісними стосунками та залежною поведінкою, самооцінкою та комплексами. Допомагає з депресіями, страхами, панічними атаками.
Психолог, психотерапевт, досвід роботи 8 років. Працює з кризовими станами, тривожними розладами, проблемами у відносинах, переживаннями втрати, панічними атаками.
Психотерапевт, коуч, досвід 12 років. Працює з кризами і травмами, тривожними та депресивними станами. Консультує сімейні пари, допомагає у сімейних стосунках.
Консультант, коуч, тренер, досвід роботи 13 років. Допомагає з управлінням персоналом, пошуком рішень у кризових ситуаціях, вигорянням, розвитком soft skills,life/work ballance.

Психолог, бізнес-тренер, арт-коуч, досвід роботи 10 років. Працює з підлітками, дорослими та сімейними парами. Допомагає справитись з психічними проблемами та знайти life-work balance.
Коуч, досвід роботи 5 років. Допомагає з досягненнями цілей та результатів, самореалізацією, впевненістю у собі, міжособистісними відносинами, вигоранням та пошуком ресурсів.
Психолог, психотерапевт, досвід роботи 6 років. Працює з вигоранням, тривожними станами, самооцінкою, депресіями, відновленням стосунків в парі.
Психолог, досвід роботи 15 років. Допомагає з креативністю, емоційним інтелектом, сімейними проблемами, самооцінкою, питаннями жіночої сфери.
Психолог,коуч, досвід роботи 16 років. Працює із кризовими станами, тривогами, стресом, почуттям провини, складнощами самооцінки.
Супроводжує у змінах.
Психолог, кризовий психолог, досвід роботи 13 років. Працює із кризовими станами, втратами/горюванням, тривогою, панічними атаками, заниженою самооцінкою, втратою цілей та сенсів.
.
Психолог, досвід роботи 10 років. Працює з дорослими та дітьми, батьками. Допомагає з комунікацією в родині та колективі, самооцінкою особистості, підтримкою батьківства та дітей.
Психолог, коуч, досвід роботи 17 років. Працює з вигоранням, пошуком себе, підвищенням самооцінки, допомагає з труднощам в особистісному та професійному рості, невпевненістю.
Пcихолог, психотерапевт, досвід 8 років. Працює з складнощами в сім'ях, батьківсько-дитячих відносинах, питаннями робочих відносин. Допомагає позбавитись залежностей.
Психолог, психосоматолог. Досвід роботи 5 років. Допомагає відновити зв'язок з тілом та сексуальністю, вирішити подружні проблеми, подолати страхи та проблеми зі здоров'ям, позбутися стресу.
Психолог, досвід роботи 5 років. Працює з депресіями та тривожними розладами, кризовими ситуаціями та стресовими станами, з переживаннями втрати, самооцінкою.
Психолог, психотерапевт, бізнес-консультант, спеціаліст з організації допомоги у надзвичайних ситуаціях. Досвід роботи більше 20 років. Спікер вебінарів, тренінгів та лекцій.
Здоровий Спосіб Життя
Нутриціолог, досвід роботи 5 років. Допомагає налагодити раціон, скоректувати вагу, налагодити сон, підготуватись до вагітності, вирішити проблеми зі шкірою.
Нутриціолог, психолог, досвід 12 років. Допомагає здоровими методами знизити зайву вагу, відкоректувати харчування задля кращого самопочуття та якості життя.
Нутриціолог, ментор здорових змін у великому місту, мотиваційний спікер. Проводить вебінари та лекції на тему здорового способу життя.
Юристи
Юрист, адвокат, досвід роботи 11 років. Є експертом в галузі цивільного, сімейного, адміністративного, права. Працює зі штрафами, питаннями ЖКГ, арештами, договорами та угодами.
Юрист, досвід роботи 11 років. Вирішення спорів в господарських, цивільних, адміністративних процесах
(оформлення процесуальних документів).
Фінансисти
Фінансист, досвід роботи 11 років. Допомагає з підвищенням фінансової грамотності, управлінням бюджетом, інвестиціями, іпотекою, фінансовими ринками, банківськими питаннями.
Євген Супрун
Яна Шпиг
Генеральний Директор
Сервіс-партнер
Менеджмент
Карина Самойленко
Супер-адміністратор