Для швидкого запису на консультацію

переходьте в Rozumiu bot

напишіть у Viber чи Telegram

або телефонуйте
0 800 331 316Наталія Висятицька
Психолог, досвід роботи — 4 роки
Всі фахівці
Залишити відгук
Скоро ваш відгук з'явиться на сайті
Мене звати Наталя Висятицька. Я психолог, КПТ-консультант. Спеціалізуюсь на індивідуальному консультуванні дорослих, веденні психотерапевтичних груп та тренінгів.

Основними напрямками роботи є: особистісний розвиток та самооцінка; труднощі в міжособистісних стосунках; допомога при депресії та тривожних розладах; психологічна допомога при ускладненому переживанні втрати і кризових ситуаціях; опрацювання психотравмуючого досвіду та робота з травматичними стресовими станами.

У своїй роботі застосовую когнітивно-поведінковий підхід, який є одним із найбільш науково-досліджених психотерапевтичних методів, щодо ефективності якого існує велика доказова база. На даний момент КПТ є включена в протоколи лікування більшості психіатричних розладів і займає важливе місце в терапії депресії, тривожних розладів, розладів харчування, посттравматичного стресового розладу, розладів особистості та багатьох інших і може бути застосована з людьми різної вікової категорії, в індивідуальному, груповому, сімейному форматі.

Консультую українською та російською мовою.
Освіта
  • Львівський національний університет ім. І. Франка, спеціальність «Психологія».
  • Український інститут Когнітивно-поведінкової терапії, КПТ-консультант.
Додаткова освіта
  • Український інститут когнітивно-поведінкової терапії, річний курс «Інтеграція майндфулнес у консультуванні».
  • Міжнародна Психологічна асоціація Проективних Методик.
Сертифiкати
Відгуки про фахівця