Олена Кунь
Нутриціолог, психолог, досвід роботи — 13 років
Всі фахівці
Я, Олена Кунь, спеціаліст по функціонально інтегративній дієтології, психолог.
Консультую українською та російською мовою.

Схуднути з 220 до 130, з 120 до 60 кг або ж плавно перейти на здорове харчування і при цьому не відмовляюти собі в маленьких задоволеннях – це найчастіші історії якими займаюся вже більше 12 років.

Поганий сон, стан шкіри, храп, проблеми з лібідо, важкість в області шлунку, постійні здуття, випадіння волосся, постійна нестача енергії, емоційне перенапруження, переживання про свій стан здоров'я – це ще частина проблем які ховаються за бодай 5 зайвими кілограмами.

Люди хочуть ходити на свята, хочуть їсти суші з тортами, при цьому ж хочуть навчитися здорово харчуватися та одягатися як подобається. Моє ж завдання допомогти в цьому, але щоб було і корисно і з задоволенням.
Відносини з їжею це не тільки зайва вага та стан здоров'я, а ще й чималий психологічний момент.

Тому, в своїй практиці використовую комплексний підхід.

Починаючи з складання плану харчування на кожен день, допомогою в зміні звичок та закінчуючи психологічними консультаціями
Не працюю з БАД так як рахую, що чимало проблем зі здоров'ям можна вирішити за допомогою підбору правильних продуктів харчування, порцій та їх співвідношення і, звичайно, зміною способу життя.
Найменшому моєму клієнтові 4 роки, найстаршому 63. Працюю з сім'ями та родинами.

Допомагаю вирішити такі основні проблеми:
- Зайва вага
- Захворювання ШКТ
- Налагодження харчування
- Зміна звичок або ж способу життя – покращення якості життя.
Освіта
 • Київське медичне училище №3» закінчила в 1996 р.
 • МАУП спеціалізація «Медичний та фармацевтичний менеджмент» 2006 р.
 • В 2014 р. отримала сертифікат психолога «МІПІТ»
 • 2015 р. - член асоціації «Превентивної та антиейджингової медицини», мета діяльності самої асоціації збігається з моєю особистою метою: «подовження тривалості життя і покращення його якості для населення України». Отримала сертифікат по дієтології
 • 2019 рр. – сертифікувалася в IPOP Міжнародна програма в процесорієнтованому підході. Захистила роботу на тему: "Харчова залежність в процесуальному підході"
 • 2019 рр. - Отримала другу вищу освіту "КНУ ім. Т. Шевченка" - захистила магістерську на тему "Зв"язок спрямованості особистості із задоволеністю життям"
 • 2020р. - Підвищення кваліфікації в "Інститут Функціонально Інтегративної Дієтології" професійна перепідготовка "Спеціаліст з функціонального інтегративного харчування"
Сертифiкати
Відгуки про фахівця
 • ***
  Заернулась за допомогою бо знаю як досвідченого розумного спеціаліста.
  Отримала багато корисноі інформаціі.
 • Давиденко Світлана Олександрівна
  Уважний консультант) Детально розпитала мене по запиту та того, як зараз самопочуття та харчування. Дала актуальні та реальні поради. Дякую!
 • Харенко Юлія Володимирівна
  Дуже компетентний спеціаліст. Допомогає мені з моєю проблемою, головне, що є результат. Крок за кроком йду до одужання.
 • Євгеній Шеремет
  Allvuesystems
  Олена гарний спеціаліст, завдяки їй я вже майже дішов до своєї цілі, ще деякий час і вона допоможе мені її досягти. Завдякий їй я втратив понад 30 КГ. Пані Олену відрізняє від інших дієтологів те, що вона не просто складе вам дієту, а прислухається до вас і того що ви хочете і скаладе меню так що б було вам комфортно. Ще Олену відрізняє від інших спеціалістів те що вона з вами буде працювати не лише як дієтолог а і як психолог, розбере ваші причи переїдання і зможе допомогти їх унукнути на майбутнє.
  Завдяки пані Олені я себе почуваю набагато краще, вільніше і енергійніше, нарешті зміг повернутися до гри в баскетбол після своїх оперцій і набору лишньої ваги.
 • Марія Абузова
  Я мала хронічні проблеми з травленням. Олена була четвертим спеціалістом до кого я звернулась. Нарешті вона правильно визначила проблему на першій консультації, на відміну від гастроентеролога і нутріціолога. Вона веде мене вже 5 місяців і це чудова пригода. Олена пропонує посильний і реалістичний план змін. Вона лікує мене їжею, травами і спеціями. Це вибудовування дбайливих стосунків і зв'язку із світом через їжу. Я отримала багато знань про своє тіло, які продукти і речовини мене підтримують, а які мені просто не підходять. Навчилася готувати холодець і хумус, квасити капусту, їсти дуже різноманітно. Енергії стало як 10 років тому. Це дало можливість досягати значно ліпших результатів на роботі. Виявилося, що я була не лінива і стомлена, а просто не могла добре перетравлювати їжу. Зараз почуваюся спокійніше, бо знаю що вистачить сил зробити заплановане. Приємним бонусом до оздоровлення стала втрата 9 кілограм. Попереду іще робота із закріплення досягнених результатів і я на неї чекаю з нетерпінням. Я довіряю Олені, дуже їй вдячна і рекомендую своїм близьким.