Для швидкого запису на консультацію

переходьте в Rozumiu bot

напишіть у Viber чи Telegram

або телефонуйте
0 800 331 316Олена Кунь
Нутриціолог, психолог, досвід роботи — 12 років
Всі фахівці
Залишити відгук
Скоро ваш відгук з'явиться на сайті
Я, Олена Кунь, спеціаліст по функціонально інтегративній дієтології, психолог.
Консультую українською та російською мовою.

Схуднути з 220 до 130, з 120 до 60 кг або ж плавно перейти на здорове харчування і при цьому не відмовляюти собі в маленьких задоволеннях – це найчастіші історії якими займаюся вже більше 12 років.

Поганий сон, стан шкіри, храп, проблеми з лібідо, важкість в області шлунку, постійні здуття, випадіння волосся, постійна нестача енергії, емоційне перенапруження, переживання про свій стан здоров'я – це ще частина проблем які ховаються за бодай 5 зайвими кілограмами.

Люди хочуть ходити на свята, хочуть їсти суші з тортами, при цьому ж хочуть навчитися здорово харчуватися та одягатися як подобається. Моє ж завдання допомогти в цьому, але щоб було і корисно і з задоволенням.
Відносини з їжею це не тільки зайва вага та стан здоров'я, а ще й чималий психологічний момент.

Тому, в своїй практиці використовую комплексний підхід.

Починаючи з складання плану харчування на кожен день, допомогою в зміні звичок та закінчуючи психологічними консультаціями
Не працюю з БАД так як рахую, що чимало проблем зі здоров'ям можна вирішити за допомогою підбору правильних продуктів харчування, порцій та їх співвідношення і, звичайно, зміною способу життя.
Найменшому моєму клієнтові 4 роки, найстаршому 63. Працюю з сім'ями та родинами.

Допомагаю вирішити такі основні проблеми:
- Зайва вага
- Захворювання ШКТ
- Налагодження харчування
- Зміна звичок або ж способу життя – покращення якості життя.
Освіта
  • Київське медичне училище №3» закінчила в 1996 р.
  • МАУП спеціалізація «Медичний та фармацевтичний менеджмент» 2006 р.
  • В 2014 р. отримала сертифікат психолога «МІПІТ»
  • 2015 р. - член асоціації «Превентивної та антиейджингової медицини», мета діяльності самої асоціації збігається з моєю особистою метою: «подовження тривалості життя і покращення його якості для населення України». Отримала сертифікат по дієтології
  • 2019 рр. – сертифікувалася в IPOP Міжнародна програма в процесорієнтованому підході. Захистила роботу на тему: "Харчова залежність в процесуальному підході"
  • 2019 рр. - Отримала другу вищу освіту "КНУ ім. Т. Шевченка" - захистила магістерську на тему "Зв"язок спрямованості особистості із задоволеністю життям"
  • 2020р. - Підвищення кваліфікації в "Інститут Функціонально Інтегративної Дієтології" професійна перепідготовка "Спеціаліст з функціонального інтегративного харчування"
Сертифiкати