Наталія Кучак
Психолог, досвід роботи — 15 років
Всі фахівці
Основні напрямки діяльності
 • Особистісні проблеми, реалізація, досягнення цілей, самооцінка, вирішення внутрішніх і міжособистісних конфліктів.
 • Креативність, творчий підхід у бізнесі, творче мислення для вирішення складних задач.
 • Розвиток емоційного інтелекту, робота з емоційною сферою.
 • Сімейні проблеми: вирішення конфліктів, відновлення і збереження стосунків, реабілітація після розлучення, налагодження батьківсько-дитячих відносин.
 • Жіноча сфера: розвиток жіночності, створення сім'ї, вагітність, реалізація жінки в бізнесі.
 • Пошук ресурсів для досягнення цілей та налагодження життєвого балансу.
 • Робота з мисленням. Трансформація негативних установок, які заважають рухатись в кар'єрі, бізнесі та стосунках. Технології розвитку мислення та особистісної ефективності.
 • Психосоматика, методи підтримки фізичного і психічного здоров'я.
Вітаю, мене звати Наталія Кучак і моя діяльність, моє покликання, моя професія, моя творчість – це психологія. Займаюсь практикою вже 15 років. І не дивлячись на багаторічний досвід, постійно удосконалюю і розвиваю свої методи роботи, для того, щоб мої клієнти досягали найбільших результатів, знаходили свій шлях, вчились реалізовувати себе та розвиватись, і головне – були щасливими!

Консультувати для мене – це означає трансформувати реальність людини, робити неможливе, перетворювати не ресурси в ресурси, розширювати здібності і вибори людини, знаходити приховані можливості для вирішення проблем і досягнення цілей, запускати позитивні зміни.
Я завжди використовую системний підхід і орієнтована на максимальний результат при мінімальній кількості витрат. Гарантія результату – це основний принцип моєї роботи.

Використовую техніки і підходи НЛП, арт-терапії, символдрами, когнітивно-поведінкової терапії, клієнт-центрованої терапії. За роки консультування, виробила власну стратегію та підхід у роботі. Використовую авторські методики ти програми.

Консультую українською та російською мовою.
  Освіта
  2006 - Київський міжнародний університет. Курс символдрами та арт-терапії.
  2008 - Київський міжнародний університет, магістр психології.
  2008 - Центр мотиваційних технологій. Курс НЛП майстер.
  Додаткова освіта
  2022 - Психосоматика: від теорії до практики. Принципи терапії ПСР та алгоритм роботи з психосоматикою
  2022 - Обмежуючі переконання, які заважають рухатись в бізнесі, кар'єрі та стосунках
  2019 - Course "The Science of Success: What Researchers Know that You Should Know". University of Michigan.

  2008 - Центр мотиваційних технологій. Курс НЛП майстер.
  Сертифiкати
  Відгуки про фахівця
  • Донцов Олег
   Samsung
   Дуже професійний підхід. Наталія може коротко і влучно розкласти проблему чи навичку на складові. Пояснити з професійної точки зору чому так трапляється і як з цим працювати. Виходить так, що твій власний досвід, розглянутий під іншим кутом стає значимим і ефективним для рішення розглянутої проблеми.
  • ***
   Дякую, все ок.
  • Світуська Романова
   Credit 7
   Повністю задоволена роботою Наталії. Дійсно розумна, знається у своїй справі, доступно і зрозуміло все пояснює. Як для моєї першої співпраці із психологом - то дуже добре, Наталія задала високого рівня.
   На жаль, мало часу пропрацювали. сподіваюся, що продовжимо.
  • Чужинова Тетяна
   AMO.Tech
   Сьогодні наповнення та суцільне щастя! Розуміння контролю в цілому та розуміння відкладення чогось, порівняння цих двох моментів – висновки. Сьогодні внутрішня дитина дуже щаслива❤️
  • Чужинова Тетяна
   AMO.Tech
   Наталія просто НЕЙМОВІРНИЙ МАЙСТЕР! Я кожну сесію отримую величезне розуміння своїх проблем, кожного разу ми доторкаємось саме до того, що в мене болить, чого бажаю, в принципі я починаю чути та відчувати себе саму, а це, якщо чесно, то найважливіше та саме цінне, що може відбуватись з людиною по моїм розумінням. Кожного разу відчуваю зміни, кожного разу! Наталія класно аналізує та дає ще підказки та напрямки, завдяки яким набагато легше розуміти себе. Тому після сесій завжди ходжу в роздумах, але в правильних напрямках, що допомагає мені йти далі та розуміти, розбиратися в собі. Я просто в захваті, бо я відчуваю позитивні зміни, я бачу результати від цих змін, навіть, коли іноді вони маленькі, то я просто щаслива, що докопались до цього.
   Наталія дійсно професіонал, з великої букви, в своєму ділі. Я просто дуже вдячна!
  • Донцов Олег
   Samsung
   Дуже чіткий по кордонам і формулюванням спеціаліст. Професійно формує правильне бачення проблеми і рішення, не впливаючи на тебе прямо.
  • Мар'яна
   Дуже задоволена результатом роботи з Наталею. Був певний попередній досвід, але тепер знаю який результат може давати терапія. Дуже приємна особистість і справжній професіонал. Щиро рекомендую!
  • Оксана
   Nestle Business Service Lviv
   Це мій перший досвід занять з психологом. Я дуже рада, що обрала саме Наталю, з перших хвилин розмови я змогла довіритись та розказати про свою проблему. Я не вірила, що можна якось вирішити ситуацію, чи розмови можуть щось змінити. Але я помилялась і я рада , що помилялась. Підхід психолога мені дуже сподобався і варто відзначити, що він дуже дієвий. Мене навчили проявляти свої емоції не соромлячись їх. Я дуже задоволена сеансами. Дякую, Вам!