Для швидкого запису на консультацію

переходьте в Rozumiu bot

напишіть у Viber чи Telegram

або телефонуйте
0 800 331 316Психологи/Коучі
Коуч, досвід роботи 6 років. Допомагає з самооцінкою, управлінням емоціями, страхами, вигоранням, пошуком ресурсів, розвитком прихованого потенціалу, тайм-менеджментом.
Психолог, досвід роботи 4 роки. Працює з особистісним розвитком, самооцінкою, допомагає при депресії та тривожних розладах, переживаннях втрати, кризових ситуаціях.
Психолог, досвід роботи 6 років. Працює з депресіями, страхами, переживаннями втрати, міжособистісними стосунками та залежною поведінкою, самооцінкою.
Психолог, психотерапевт, досвід роботи 15 років. Працює з кризовими та невротичними станами, депресіями, внутрішніми конфліктами, тривожними розладами, проблемами у стосунках.
Психолог-сексолог, психосоматолог. Досвід роботи 4 роки. Допомагає відновити зв'язок з тілом, подолати психологічні причини важких фізіологічних станів, позбутися страхів.
Коуч, досвід роботи 5 років. Допомагає з досягненнями цілей та результатів, самореалізацією, впевненістю у собі, міжособистісними відносинами, вигоранням та пошуком ресурсів.
Психолог, досвід роботи 4 роки. Працює в напрямках кризи, тривоги, самотності, депресіями, панічними атаками, вигоранням та самореалізацією,
стійкістю та саморегуляцією.
Психолог,коуч, досвід роботи 16 років. Працює із кризовими станами, тривогами, стресом, почуттям провини, складнощами самооцінки.
Супроводжує у змінах.
Писхолог, психотерапевт, досвід 8 років. Працює з складнощами в сім'ях, батьківсько-дитячих відносинах, питаннями робочих відносин, впевненістю та сексуальністю.
Психолог, коуч, досвід роботи 17 років. Працює з вигоранням, пошуком себе, підвищенням самооцінки, допомагає з труднощам в особистісному та професійному рості.
Психотерапевт, коуч, досвід 12 років. Працює з кризами і травмами, тривожними станами та панічними атаками. Консультує сімейні пари, допомагає у сімейних стосунках.
Психолог, психотерапевт, бізнес-консультант, спеціаліст з організації допомоги у надзвичайних ситуаціях. Досвід роботи більше 20 років. Спікер вебінарів, тренінгів та лекцій.
Психолог, досвід роботи 15 років. Допомагає з самооцінкою, креативністю, емоційним інтелектом, сімейними проблемами, питаннями жіночої сфери.
Психолог, психотерапевт, досвід роботи 3 роки. Працює з дорослими та підлітками. Допомагає розібратись зі складними темами та емоційними переживаннями.
КОМАНДА
Психолог, психотерапевт, досвід роботи 8 років. Працює з кризовими станами, тривожними розладами, проблемами у відносинах, самооцінкою, переживаннями втрати.
Здоровий Спосіб Життя
Нутриціолог, досвід роботи 5 років. Допомагає налагодити раціон, скоректувати вагу, налагодити сон, підготуватись до вагітності, вирішити проблеми зі шкірою.
Нутриціолог, досвід 7 років. Допомагає з проблемами раціону, надлишкової ваги, целюліту, роботи ШКТ, випадіння волосся та ламкості нігтів, висипання на шкірі, токсин.
Нутриціолог, ментор здорових змін у великому місту, мотиваційний спікер. Проводить вебінари та лекції на тему здорового способу життя.
Юристи
Юрист, адвокат, досвід роботи 11 років. Експерт в галузі цивільного, сімейного, адміністративного, податкового права, виконавчого провадження, цивільного та адміністративного процесів.
Юрист, адвокат, досвід роботи 11 років. Є експертом в галузі цивільного, сімейного, адміністративного, права. Працює зі штрафами, питаннями ЖКГ, арештами, договорами та угодами.
Юрист, досвід роботи 5 років. Здійснює юридичний супровід господарської діяльності, врегулювання сімейних спорів, розірвання шлюбу, розроблення договорів.
Фінансисти
Фінансист, досвід роботи 11 років. Допомагає з підвищенням фінансової грамотності, управлінням бюджетом, інвестиціями, іпотекою, фінансовими ринками, банківськими питаннями.
Євген Супрун
Дар'я Ільясова
Генеральний Директор
Менеджер по роботі з клієнтами
Менеджмент
Карина Самойленко
Супер-адміністратор