Олександра Костюкова
Гештальт терапевт, стаж — 7 років
Всі фахівці
Вітаю, мене звати Саша Костюкова, я професійний психолог, сертифікований гештальт-терапевт Українського Гештальт Інституту ВОППГ; член суспільства практикуючих психологів «Гештальт Підхід»; Член Всеукраїнського Товариства Психологів, практикуючих гештальт-підхід «Український Гештальт Інститут».

У роботі з клієнтом дотримуюся гештальт-підходу, також використовую техніки короткостроковій терапії (НЛП, КПТ, ДПДГ). Семирічний досвід в роботі показав, що до кожного клієнта необхідний індивідуальний підхід і методика, тому я допомагаю у вирішенні запитів клієнтів в оптимальні для їх психіки терміни.

Швидко і ефективно працюю з психічними блоками, тривожними станами і панічними атаками; підвищую самооцінку повертаю впевненість в собі.

Працюю з депресивними станами, апатією, мотивацією, концентрацією, вигоранням, самоідентифікацією, баланс між життям і роботою, міжособистісними відносинами. Допомагаю з різними проявами дисбалансів в поведінці та характері, допомагаю у формуванні нових поведінкових звичок.

Освіта
  • 2017 - Гештальт-терапевт (Курс семінарів програми Московський Гештальт Інститут (МДІ) Товариства Практикуючих Психологів «Гештальт-підхід»)
  • 2017 - Психолог (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)
Додаткова освіта
  • 2020 року - Техніки короткостроковій терапії
  • 2019 - Клінічна гештальт-терапія
  • 2018 - Сексологія в гештальт-підході
  • 2017 - Гештальт-терапія з дітьми
Сертифiкати