Що таке програми підтримки співробітників і навіщо вони потрібні компаніям?
Сучасні дослідження доводять, що проблеми працівників = проблеми вашої компанії. Ви можете їх не вирішувати, однак це впливає на ефективність праці.
Співробітників відмічають наявність «презентеїзму» та 29% відмічають його зростання.
89
%
Cпівробітників відмічають наявність «абсентеїзму», у тому числі 59% через стрес, ментальні проблеми, розлади, депресії та 25% відмічають його зростання.
73
%
Лише третина (32%) Компаній в Європі вживають заходів, щоб знеохотити ці нездорові практики. Багато організацій не знають, як вони можуть вирішити ці проблеми.
32
%
Компаній вважають, що погане фінансове благополуччя є значною причиною стресу в їх організації.
25
%
Джерела: дослідження CIPD & Simplyhealth 2020
ПРОГРАМИ ПІДТРИМКИ СПІВРОБІТНИКІВ
Наші програми підтримки співробітників є ефективним інструментом покращення ментального здоров'я в компанії та зниження впливу негативних факторів.
Програми підтримки допомагають співробітникам, роблять їх задоволеними та ефективнішими.
Програми підтримки важливі для роботодавців, оскільки надають їм довгострокові конкурентні переваги.
Програми підтримки
Наші програми підтримки співробітників включають в себе комплекс психологічної підтримки або ментальне благополуччя, вирішення юридичних питань, надання фінансових консультацій.
Психологічна підтримка
Юридичний ассистанс
Фінансові консультації
У команді "Розумію" працюють психологи з профільною академічною освітою та багаторічним досвідом консультування. Ми несемо гарантію і повну відповідальність за кожного з них.

Криза, проблеми в сімейних стосунках, складнощі у вихованні дітей, тривога і стрес на роботі - наш консультант підтримає і допоможе впоратися з будь-якими переживаннями.
Наші юристи — експерти в галузі права для фізичних осіб, а також для суб'єктів малого та середнього бізнеса.

Кожного дня допомагаємо бажаючим розібратися з питаннями сімейного права, ЖКГ, захистом прав споживачів та багатьма іншими питаннями.
Наші фінансові консультанти регулярно навчають клієнтів фінансової грамотності: як впоратися з кредитним навантаженням, вести сімейний і особистий бюджети і багато іншого.
Програми підтримки направлені на зміцнення благополуччя співробітників за рахунок надання кваліфікованої допомоги у вирішенні їх повсякденних проблем.
Також організуємо:
Спеціальні психологічні програми з урахуванням особливостей компанії-замовника.
Навчальні семінари і тренінги з психологами, юристами та фінансовими консультантами.
Офлайн-консультації на території замовника
Детальніше про психологічну підтримку.
Ми допомагаємо:
Допомогти зрозуміти поведінку дитини і навчитися спілкуватися з нею
Знайти стабільність в сімейних стосунках
Знайти професійну реалізацію
Просто краще пізнати себе
Знизити рівень тривожності
Пріоритети можуть бути різні, але мета одна — знайти душевну рівновагу, яка допоможе адекватно реагувати на негаразди і потрясіння.
Кваліфіковані психологи Центру на щоденній основі виступають провідниками для наших клієнтів на шляху усвідомлення проблем і пошуку виходу з ситуацій.