Світлана Омельченко
Лікар-психолог, коуч
досвід роботи — 15 років
Всі фахівці
Основні напрямки діяльності
 • Особистісні труднощі:
  підвищена тривожність
  самотність
  невпевненість у собі
  проблеми з вагою
  проблеми самооцінки і рівня самоцінності.
 • Сімейні відносини та відносини у парі: непорозуміння, втрата довіри, розрив стосунків.
 • Дитячо-батьківські відносини, дитячий травматичний досвід у стратегії дорослого життя, корекція батьківського сценарію.
 • Екзистенційний коучинг: допомога у пошуку сенсу, здобутті внутрішньої сили та довірі до життя.
 • Постановка і досягнення цілей, прийняття складних рішень, набуття впевненості в завтрашньому дні.
 • Шкільна тривожність, відсутність мотивації до навчання, шкільна дезадаптація.
 • Зв'язок способу життя і стану здоров'я - сценарій "ЗСЖ" (здорового способу життя)
Вітаю, мене звуть Омельченко Світлана.

Я - кваліфікований психолог, лікар, психосистемолог, коуч.
Досвід консультування з 2005 р.
Працювала кілька років лікарем медико-профілактичного спрямування та психологом, вела жіночий клуб. Повністю поринула у психологічну діяльність з 2015 року.
Маю досвід роботи в Ірпінському військовому шпиталі у відділенні психологічної реабілітації з 2016 по 2017 р., робота з учасниками АТО, переселенцями.
Працювала практичним психологом у гімназії з 2016 р. – 2022 р., робота з підлітками та батьками.
З 2018 року почала практикувати онлайн-консультування. Працюю в інтегративному підході в напрямку логотерапії – набуття сенсу, довіри та радості в житті, відновлення внутрішньої сили.
Автор індивідуальної програми "Як подолати тривожність, самотність, хвороби та набути внутрішньої сили"; жіночого ретриту "Пробудження", підліткової програми "Як подолати тривожність і посилити впевненість у себе", тренінгу з психосоматики "Пошук джерела емоційних сил" та ін.

Головним у своїй роботі вважаю: у всьому можна знайти сенс, кожна людина – неповторна, до кожного - індивідуальний підхід.
З початку війни проводжу групи психологічної підтримки, тематичні тренінги, консультую підлітків, жінок; сімейні групові консультації.

Консультую українською та російською мовами.
Освіта
1992 - Ленінградський санітарно-гігієнічний медичний інститут ім.Мечникова, спеціальність - медико-профілактична справа.
2005 - Одеський ун-т ім. Мечникова, спеціальність - психологія
Додаткова освіта

2022 - Національний педагогічний університет ім. Н.П. Драгоманова «Теорія та практика арттерапії у роботі з різними категоріями населення»
2021 - Інститут розвитку нестандартного мислення МНШУ "Ступени розвитку нестандартного мислення"
2020 - Edera «Навички медіації та діалогу для потреб публічної служби»
2019 - Підвищення кваліфікації на тренінговому курсі спільно українсько-канадського проекту від "Фундація "Гармонізоване суспільство" - за темою "Відпрацювання ефективних методів НВМ у сфери протидії торгівлі людьми в Киівському регіоні. Психологічна складова"
2018 - Курс "Лікувальна арт-терапія" The Association of Aesthetic Therapy»
2018 - Участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі "Соціальна робота як реалізація завдань соціальної політики держави" з проведенням тренінгу «Персональна Трансформуюча Метафора"
2016 - Інститут психосистемології та універсальних технологій розвитку Російської Національної Академії управління, міжсистемного прогнозування та кардинальної психології - курс "Універсальні технології розвитку психологічних систем. Психосистемна діагностика"
2015 - Інститут психосистемології та універсальних технологій розвитку "Практика психоситемної корекції "Формула Призначення"
2015 - Інститут психосистемології та універсальних технологій розвитку "Основи, методи та технологія ведення психосистемної корекції»
Сертифiкати