Леся Чепенко
Психолог, психотерапевт
Досвід роботи — 5 років
Всі фахівці
Основні напрямки діяльності

  • Тривога
  • Нав’язливі думки
  • Суїцидальні наміри та поведінка
  • Панічні атаки
  • Почуття безсилля та провини
  • Депресія
  • Дитячо-батьківські стосунки
  • Сімейні стосунки
  • Співзалежність
Вітаю, мене звати Леся.

Я психолог, психотерапевт. У сфері психічного здоров’я працюю 16 років. Професійний шлях починала практичним психологом у школі (маю вищу кваліфікаційну категорію), далі психологом у Центрі психосоціальної реабілітації НаУКМА та проєкті «СЕТА Україна».

Як психотерапевт працюю 5 років у когнітивно-поведінковому підході, працюю з психічною травмою, депресією та їх проявами такими як – тривога, нав’язливі думки, суїцидальні наміри та поведінка, панічні атаки, почуття безсилля та провини.

Психологічна підтримка клієнтів зараз для мене є необхідною та пріоритетною задачею. Тому я постійно у професійному пошуку та навчанні, у 2022 році почала навчання в Київській філії Українського психотерапевтичного університету, здобуваю теоретичну підготовку у методі системної сімейної терапії. Дитячо-батьківські відносини, сімейні стосунки, співзалежність – ті запити, з якими працюю також. Маю особисту психотерапію, учасниця п’ятирічного проєкту з групової психотерапії «Першої Київської школи психотерапії», за напрямком : системна сімейна терапія» з 2021 року.

У роботі поважаю особисті кордони клієнтів, для мене важливо надати безпечний простір для вираження почуттів кожного, хто звертається за підтримкою. Щиро радію позитивним змінам, які відбуваються у клієнтів в процесі терапії та після неї. Тому буду рада знайомству!

Працюю українською та російською мовами.
Освіта
2005 – Слов’янський Державний педагогічний університет, спеціальність за дипломом «Психолог».
Додаткова освіта
2018 - Діти і війна. Техніка зцілення. У співпраці з Українським інститутом когнітивно-поведінкової терапії в рамках проекту "Рука допомоги України".
2018 - Гіперактивний розлад з дефіцитом уваги: від діагностики до шляхів корекції поведінки. Громадська організація "Центр соціально-психологічної підтримки сімей "Моя родина".
2019 - Освітня програма міжнародного проєкту "Ми можемо більше!" громадської організації "Об'єднання " Агенція розвитку освітньої політики". Модуль "Теоретичні та методичні основи партиципації дітей та молоді".
2020 - Терапевтичний підхід на основі спільних елементів - CETA (НаУКМА, університет Джонса Хопкінса, США).
2023 - Психіатрія «Пропедевтика психіатрії» (Школа розвитку психотерапії, УСП).
Сертифiкати