Яна ГребьонкінаКлінічний психолог, психотерапевт, коуч,
досвід роботи — 5 років
Всі фахівці
Вітаю, мене звуть Яна.

Я спеціаліст в галузі психічного здоров'я для компаній, а якщо детальніше - клінічний психолог, психотерапевт та коуч.

Люблю структурні і відносно нетривалі методи терапії, що дають стабільний результат, такі як КПТ, схема-терапія, терапія вирішення проблем.

Як клінічний психолог спираюся на діагностичні критерії, опитувальники і тести, що разом з інтерв'ю дають можливість скласти комплексне уявлення про складнощі, що переживає клієнт, і на основі клінічних потоколів розробити та запропонувати план ефективної терапії.

КПТ є доказовим методом в лікуванні депресії, тривожних та панічних розладів, фобій, ОКР. Також допомагає з робочими запитами: розвитком навичок, в тому числі ненасильницького спілкування, регуляції злості, асертивності, стресостійкості (resilience), подолання прокрастинації, перфекціонізму, побудови war-life balance.

Травмофокусована КПТ допомагає подолати травму, втрату і посттравматичний розлад.

Схема-терапія допомагає виявити причини проблем, що мають корені в дитинстві, впоратися зі складними емоційним станами, розладами особистості.

Терапія, орієнтована на вирішення проблем - це метод, що допомагає боротися з депресією, покращувати настрій та давати раду життєвим викликам.

Cертифікована як коуч АСС ICF та працюю за етичними стандартами Міжнародної федерації коучингу.

Мова сесій – на запит клієнта. Українська, російська (вільне володіння), англійська (advanced level).
Освіта
  • 2019 - Український католоцький університет. Магістерська програма: Клінічна психологія з основами когнітивно-поведінкової терапії
Додаткова освіта
2018-2019 - Український інститут когнітивно-поведінкової терапії, КПТ плюс базові техніки для консультування та коучінгу.
2021 - Associate Certified Coach.
2019 - 2023 - Український інститут когнітивно-поведінкової терапії.
Сертифiкати
Відгуки про фахівця
  • ***
    Це перша моя консультація з психологом і досвід виявився позитивним і корисним. Після сесії я наповнилась вірою та впевненістю, що вирішу свій запит з яким прийшла.